Nasza realizacja jest ograniczona tylko Waszą wyobraźnią

O firmie

Sztukateria Kołobrzeg to profesjonalna firma zajmująca się tworzeniem elementów sztukaterii do wnętrz stylowych, tradycyjnych, nowoczesnych oraz elementów dekoracyjnych fasady. Jesteśmy doskonałymi w swym fachu, wyszkolonymi rzemieślnikami, a nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że wykonane usługi są na najwyższym poziomie. Pod względem asortymentu i usług zawsze dążymy do zadowolenia Klienta. Dzięki Jego pomysłowości i naszej wiedzy tworzymy wnętrza skrojone idealnie na miarę. Oznacza to, że pomagamy zrealizować najtrudniejsze architektoniczne wyzwania. Tworzymy z pasją, dlatego nasze usługi są na najwyższym poziomie, pragniemy aby nasz Klient odniósł sukces w centrum naszych działań.

Naszym Klientom oferujemy pełną gamę usług – począwszy od opracowania wzorów, poprzez produkcję, aż po montaż w obiektach w Polsce i za granicą:). Służymy Państwu także fachowym doradztwem na etapie projektowym oraz pomocą merytoryczną w zakresie wykorzystania elementów sztukaterii gipsowej w konkretnych realizacjach.
Zapomniane ozdoby i dzieła sztuki miejskich willi i pałaców mogą gościć na nowo w naszych nowoczesnych rezydencjach, zachowując swój ponadczasowy szyk.